Changes saved successfully.
Rented out

Színvonalas lakás kiadó Óbudán

1033 Budapest, Hévizi út

Rentingo
guarantee

No available video for this rental

No streetview is available

About the rental
alarm system
spacious
bright
youthful
quiet
open plan kitchen
bicycle storage
smart home
newly built
sunny
roller shutter
elevator
rooms with separate entrance
A kínált ingatlan az épület 2. emeletén,
az 2-es lépcsőházban helyezkedik el. Az épület pince szintjén zárt garázsban parkoló beálló bérelhető az ingatlanhoz, mely az épületből közvetlen megközelíthető. A lakás jó helykihasználással rendelkezik, melyhez kényelmesen nagy, belső kertre néző erkély tartozik. Világos, tágas terek és egyedi építészeti megoldások jellemzik a nappali-étkezőt és a konyhát. A hálószobák külön bejáratúak, melyek 8-12 m² nagyságúak.

A lakás alapfelszereléséhez tartozik a teljesen kiépített konyha, korszerű konyhagépekkel telepítve. Az ingatlan korszerű falfelület fűtéssel és hűtéssel rendelkezik, ablakain fényvisszaverő árnyékolók vannak telepítve, így alacsony rezsiköltség tervezhető.

Az apartmanok alap szolgáltatásába tartozik a vezeték nélküli internetkapcsolat és a szűkített műholdas TV-csatorna kínálat, különböző világnyelveken. Az apartman teljesen bútorozott és felszerelt. Egyedi kialakítása és elhelyezkedése tökéletes választássá teszi pároknak vagy egyedülállóknak.

Kaució: 2 havi bérleti díj + 1 havi bérleti díj előre fizetés
Rezsi: fogyasztás alapján, egyedi méréssel
About the neighbourhood
Budapest III. kerület, Bécsi út és Vörösvári út találkozásánál, Hévizi úton, remek közlekedés és infrastruktúra mellett található az ingatlan, egy modern stílusban kivitelezett házban, a belső zöld udvarra néző ablakoknak köszönhetően mégis csendes otthont nyújtva. A környéken számos kisebb és nagyobb bolt, óvoda, iskola, szépségszalon, posta, egészségügyi központ, éttermek, is megtalálhatóak
1-es, 17-es, 19-es és 41-es villamosok Vörösvári út – Bécsi úti végállomásánál, valamint számos busz vonal.
Egyedi kialakítása és elhelyezkedése tökéletes választássá teszi pároknak vagy családosoknak. Tekintse meg exkluzív lakáskínálatunkat a Jazz Loft Aquincum Apartmentsben!
What kind of a tenant is the landlord looking for?
proof of accomodation
neat
tidy
with children

Are you interested in the apartment? Next time, don't miss it. You can subscribe automatically by clicking the notification and we will notify you immediately when the apartment is available again.

Monthly rental fee:

192 000 HUF

  • Monthly common cost:

    12 000 HUF

  • Expected monthly utility cost:

    25 000 HUF

  • Minimum rental period:

    12 month(s)

  • Security deposit:

    384 000 HUF

  • Languages:

    Hungarian

petbaby Allowed: Children
animal Allowed: Dogs, Cats
apartment
40 sqm
2. floor
1 + 1 halfroom(s)
Smoking allowed
Furnished
Heatpump

Construction type :

Brickwork

View:

Garden view

Parking :

Parking lot

Other:

Elevator, Balcony, Smoking allowed, Bike friendly

Bathroom number:

1

Air-Conditioning :

Partial

Mechanization:

Fridge, Freezer, Microwave, Stove, dishwasher, Washing machine, Oven

Extra facilities:

Internet, TV services

Dogs allowed:

Yes

Cats allowed:

Yes

Kids are welcome:

Yes